Νέα και ΚοινωνίαΔιασημότητες

Ποδοσφαιριστής Γκεόργκι Gabulov: βιογραφία και ενδιαφέροντα γεγονότα

Georgi Gabulov είναι αρκετά υποσχόμενη ρωσική μέσος. Κατά τη διάρκεια της καριέρας του, είχε παίξει για πολλά τοπικά σωματεία. Οι θεατές γνωρίζουν Γιώργος ως καθολική παίκτης που μπορεί και επίθεση και το έργο της προστασίας. παιχνίδι Ποιότητα του επέτρεψε να επανειλημμένα εκτελέσει σε διεθνές επίπεδο στον τομέα της νεολαίας t-shirt της εθνικής ομάδας της Ρωσίας. Αδελφός Γιώργος Βλαντιμίρ είναι ένας διάσημος Ρώσος τερματοφύλακας.

Georgi Gabulov: βιογραφία

Ο Γιώργος από την παιδική ηλικία ήταν λάτρης του ποδοσφαίρου. Μαζί με τον αδελφό του, πήγε σε ένα σχολικό αθλητισμό για τη νεολαία. Τόσο το ταλέντο Gabulov εκδηλώθηκε σε νεαρή ηλικία. Ως εκ τούτου, ο προπονητής τους ενθαρρύνονται να συμμετέχουν σε προβολές του ρωσικού κλαμπ του πρώτου κλιμάκιο. Ως αποτέλεσμα, ο νεαρός παραδέχτηκε στο αθλητικό σχολείο της Μόσχας «Ατμομηχανή». Έπαιξε για την ομάδα του αποθεματικού και έδειξε εξαιρετικά αποτελέσματα. Στην ηλικία των δεκαοκτώ Γιώργος υπέγραψε το πρώτο επαγγελματικό του συμβόλαιο. 20 Σεπτεμβρίου έπαιξε τον πρώτο αγώνα του στην Πρέμιερ Λιγκ στη Ρωσία. Georgi Gabulov βγήκε στο εβδομηκοστό έβδομο λεπτό, αντικαθιστώντας Celsinho στον αγώνα κυπέλλου εναντίον «Anji».

αποτυχίες

Αλλά τότε υπήρξε μια νηνεμία στην καριέρα του. Long δύο εποχές Gabulov σχεδόν δεν παίζουν. Όλο το πρόβλημα ήταν σοβαρό ανταγωνισμό. Η θέση του λαμβάνονται με συνέπεια έμπειρος μέσος. 26 Μαρτίου, 2010, εισήλθε στο χώρο του αγώνα κατά της «Άμκαρ.» Ήταν ένας αγώνας ντεμπούτο για το ποδόσφαιρο στην Πρέμιερ Λιγκ στη Ρωσία. Και στις 10 Μαΐου, Γκεόργκι Gabulov σκόραρε το πρώτο γκολ της επαγγελματικής του σταδιοδρομίας. Μέσος ενήργησε shirt "Alan". Ήταν ένα σπίτι αγώνα εναντίον της πρωτεύουσας «Σπάρτακος». Αφού περάσετε τη δεξιά πλευρά από το έδωσε Gabulov πλευρική μεταφορά. συμπαίκτης του κρέμασαν στην περιοχή πέναλτι, και ο Γιώργος έκλεισε με επιτυχία τη μεταφορά. Στο δεύτερο ημίχρονο, ο μέσος χτύπησε από τριάντα μέτρα και σκόραρε δύο φορές. Ως αποτέλεσμα, η ομάδα εντυπωσιακά νίκησε Vladikavkaz «Σπάρτακος» με σκορ 5: 2.

καπετάνιος

Μετά από αυτό το εξαιρετικό παιχνίδι Γκεόργκι Gabulov ήταν ο αρχηγός της ομάδας. Περίοδος έπαιξε για «Αλανίας». Για Vladikavkaz συλλόγου Γιώργος πέρασε εξήντα παιχνίδια στα οποία σκόραρε έντεκα φορές. Ποδοσφαιριστής έχει γίνει ένας από τους κορυφαίους παίκτες στους οποίους να διατηρήσει τη στρατηγική της ομάδας. Κατά τη θερινή περίοδο του 2012 Gabulov μετακόμισε στο «Anji». Ωστόσο, ο νέος σύλλογος δεν κατάφερε να κερδίσει μια θέση στην πρώτη ομάδα. Κατά τη διάρκεια του έτους εισήλθε στον τομέα μόλις επτά φορές και σκόραρε μόνο ένα γκολ. Μετά από μια αποτυχημένη σεζόν Gabulov επέστρεψε και πάλι στο «Alan» και πέρασε μια άλλη δεν είναι πολύ επιτυχημένη σεζόν.

περαιτέρω σταδιοδρομία

Το χειμώνα του 2014, η ποδοσφαιρική ομάδα «Ροστόφ» ανακοινώνει την εμφάνιση ενός μέρος ενός νέου παίκτη. Στην εκτός εποχής, στο μπλε-κίτρινο ενώνονται Georgi Gabulov. Ποδοσφαιριστής περάσει οκτώ αγώνες και δεν έχει σκοράρει κάποια γκολ. Κατά τη διάρκεια των έξι μηνών που ο Γιώργος είχε αποτύχει να αποδείξει τη χρησιμότητά προπονητής του. Ως εκ τούτου, ο παίκτης το καλοκαίρι του ποδοσφαίρου υπέγραψε συμβόλαιο με τους «φτερά των Σοβιέτ». Ο Γιώργος έκανε το ντεμπούτο του στον αγώνα κατά του «Σιβηρία», το οποίο άνοιξε το σκορ μετά από ένα καλά έπαιξε γωνία. Για Samartsev Gabulov έπαιξε σαράντα επτά αγώνες και σκόραρε έξι γκολ. Ωστόσο, κατά τη λήξη της σύμβασης ο σύλλογος δεν ήθελε να την ανανεώσει. Το καλοκαίρι του 2016 Georgi Gabulov μετακόμισε στο «Όρενμπουργκ».

Copyright © 2018 el.delachieve.com. Theme powered by WordPress.