Αθλητισμός και FitnessΣτίβο

Τζούλια Guschina: αθλητικά επιτεύγματα και βιογραφία

Guschina Julia - ένα από τους καλύτερους αθλητές στην ιστορία της σύγχρονης Ρωσίας. Είναι ο νικητής του πολλά βραβεία, συμπεριλαμβανομένης της κυβέρνησης.

Η παιδική ηλικία και την εφηβεία

Το μέλλον πρωταθλητής είχε γεννηθεί το Μάρτιο 1983 στο Novocherkassk. Κορίτσι σαν παιδί ήθελε να είναι ένας αθλητής, και ως εκ τούτου, έκανε ό, τι είναι δυνατόν για να κάνουν το όνειρο να γίνει πραγματικότητα. Για πρώτη φορά στο τμήμα στίβου Τζούλια πήρε ακόμα ένα μαθητή του σχολείου. Αν η πλειοψηφία των συναδέλφων και των συγχρόνων ήταν κοινή διασκέδαση προπόνηση, τότε ήρθε εδώ ως μια δουλειά και δίνει εκατό τοις εκατό. Ακόμη και τότε, η Τζούλια ήξερε Guschina - Αθλητισμός Θα είναι ένα ζήτημα ζωής της. Προπονητές άρχισαν να παρατηρήσετε ότι μεταξύ όλων των παιδιών βρίσκεται μια εύθραυστη κοριτσάκι με ξανθά μαλλιά. Άρχισαν να της δώσει λίγο περισσότερη προσοχή, και, όπως αποδείχθηκε, αυτό ήταν αρκετό.

Ως μικρό κορίτσι, η Τζούλια αρχίζει να παίρνει μέρος σε διάφορους διαγωνισμούς. Κέρδισε σχεδόν κάθε τουρνουά και να απολαμβάνουν κάποια δημοτικότητα στο στενό κύκλους. Αθλητής αντιλαμβάνεται ότι μια επιτυχημένη καριέρα δεν είναι αρκετό, και συνέχισε να εργαστούμε ακόμη πιο σκληρά. Ως αποτέλεσμα, η συνολική δέσμευση θα έχει ως αποτέλεσμα.

ενηλίκων καριέρα

Τζούλια Guschina τελικά συνειδητοποίησα ότι έγινε επαγγελματίας σε ηλικία δεκαεννέα. Αυτό είναι όταν για πρώτη φορά κάλεσε στην εθνική ομάδα της Ρωσίας στον αθλητισμό. Η πρώτη φορά που δεν προκαλεί σοβαρές τουρνουά. Σημαντική βραβείο κατάφερε να κερδίσει μόνο το 2004, στο Ευρωπαϊκό Κύπελλο. Αξίζει να σημειωθεί ότι σε αυτή την δρομέας τουρνουά συμμετείχαν μέχρι το 2008 και συνεχώς έφερε στο σπίτι χρυσά μετάλλια.

Το 2006 Guschina κέρδισε το Παγκόσμιο Κύπελλο, το οποίο πραγματοποιήθηκε στην Αθήνα. Την ίδια στιγμή το στίγμα της σε παγκόσμιο πρωτάθλημα στο Γκέτεμποργκ. Αθλητής κέρδισε το χρυσό στην σκυταλοδρομία ομάδας και ήταν δεύτερος στην κούρσα για διακόσια μέτρα.

Το έτος 2008 ήταν εξαιρετικά παραγωγικό για τους αθλητές του στίβου. Πρώτα απ 'όλα, αξίζει να σημειωθεί το χρυσό και το ασήμι Ολυμπιακούς Αγώνες. Λίγο καιρό αργότερα, κέρδισε και πάλι το χρυσό μετάλλιο στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου. Αυτός συνόψισε Continental Cup της επιτυχημένη σεζόν στο δωμάτιο όπου η Τζούλια έχει και πάλι να γίνει το καλύτερο.

Την επόμενη χρονιά ήταν λιγότερο επιτυχής. Η συλλογή των βραβείων ήταν σε θέση να γεμίσουν ένα ασημένιο μετάλλιο της ηπειρωτικής πρωτάθλημα στον αγώνα της ομάδας. Το 2010 και το 2011, η Τζούλια κερδίσει και πάλι το χρυσό στο ίδιο τουρνουά.

Το 2012, ο ίδιος αναμένεται να γίνει ο πρώτος αθλητής στους Ολυμπιακούς Αγώνες, αλλά, δυστυχώς, απέτυχε να κάνει. Τζούλια Guschina έφερε στο σπίτι το ασημένιο κέρδισε στα ρελέ τετρακόσια μέτρα.

Ένα χρόνο αργότερα, το Παγκόσμιο Κύπελλο πραγματοποιήθηκε στη ρωσική πρωτεύουσα. Φυσικά, οι τοπικές αθλητές είχαν την υποχρέωση να αποδείξει όλα αυτά που μπορούν να κάνουν. Runner ήταν σε θέση να πάρει άλλο ένα χρυσό μετάλλιο.

Την κοπέλα χώρα εδώ και χρόνια το πρωτάθλημα είναι «Ντιναμό» αθλητικό σωματείο.

Προσωπική ζωή

Δυστυχώς, γνωρίζουμε όχι πάρα πολλές πληροφορίες σχετικά με το τι είναι η ζωή χωρίς τον αθλητισμό αθλητών. Γνωρίζουμε μόνο ότι η Τζούλια Guschina πριν από έξι χρόνια παντρεύτηκε τον Ιβάν Μπουζόλιν, η οποία επίσης ασχολείται με τον αθλητισμό, δηλαδή σε λειτουργία. Οι νέοι δεν είναι τόσο δημοφιλής όσο η σύζυγός του, και δεν έχει ένα ρεκόρ για τον αριθμό των βραβείων. Είναι γνωστό ότι το 2008 θα έπρεπε να λάβει μέρος στους Ολυμπιακούς Αγώνες, αλλά δεν επιτρέπεται ο αγώνας είναι ακριβώς στην Κίνα. Οι νέοι ζουν σε μια ήσυχη και ειρηνική οικογενειακή ζωή.

Αποτελέσματα και αρχεία

Μεγάλο μέρος έχει καταφέρει να επιτύχει Τζούλια Guschina. βιογραφία της μπορεί να θεωρηθεί ολοκληρωμένη μόνο αφού θα έχουν καλύτερα αποτελέσματα αθλητής κατά τη διάρκεια της επαγγελματικής του σταδιοδρομίας. Για αρχή αξίζει να σημειωθεί τα αποτελέσματα του δωματίου:

• Στην πορεία για εξήντα μέτρα αποτέλεσμα της ήταν 7,24 δευτερόλεπτα.
  • Σε απόσταση διακοσίων μέτρων - 22,82 δευτερόλεπτα.
  • Τριακόσια μέτρα που ξεπέρασε για 36,93 δευτερόλεπτα.
  • Προσωπικά ρεκόρ που εκτελείται σε τέσσερα μέτρα είναι 51,26 δευτερόλεπτα.

Τα αποτελέσματα ενός ανοικτού χώρου ως εξής:

• Διακόσια μέτρα σε 22,53 δευτερόλεπτα.
  • Εκατό μέτρα - 11,13 δευτερόλεπτα.
  • Τετρακόσια μέτρα - 49,29 δευτερόλεπτα.

Θα μείνει στην ιστορία του ρωσικού αθλητισμού ως ένα από τα καλύτερα. Παρά την ηλικία του, Τζούλια Guschina βέβαιος ότι θα μπορούσε να κερδίσει ακόμα κάποια μεγάλα τουρνουά. Είναι το είδωλο πολλών νέων αθλητών.

Copyright © 2018 el.delachieve.com. Theme powered by WordPress.